P637256
HAVA FİLTRESİ, PANEL HAVALANDIRMA
1 177.06 ₺ + KDV
1 412.47 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 23.07 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 177.06 ₺ + KDV |
| 1 412.47 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 941.65 ₺ + KDV |
| 1 129.98 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.39462 kg |
| Hacim | 0.00483 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 2098217 |
| Length | 317.5mm |
| Width | 179.5mm |
| Height | 59mm |















