| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 11 adet model bulundu | 953 D LBP 963 K 963D D 4 K D 6 K D 6 K 2 LGP D10T D11T D3K D8T D9T |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 2098217 |
| Length | 317.5mm |
| Width | 179.5mm |
| Height | 59mm |