P581484
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
10 758.00 ₺ + KDV
12 909.60 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 210.50 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 758.00 ₺ + KDV |
| 12 909.60 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 606.40 ₺ + KDV |
| 10 327.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.202 kg |
| Hacim | 0.00922 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Fiberglass |
| Primary Application | HYDAC 0630RN020BNHC |
| Length | 400mm |
| Outer Diameter | 129mm |
| Inner Diameter | 70.9mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 200 | 20micron |
| Efficiency Beta 1000 | 22micron |















