| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Fiberglass |
| Primary Application | HYDAC 0630RN020BNHC |
| Length | 400mm |
| Outer Diameter | 129mm |
| Inner Diameter | 70.9mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 200 | 20micron |
| Efficiency Beta 1000 | 22micron |