DBA5306
HAVA FİLTRESİ, DIŞ DONALDSON BLUE
4 008.49 ₺ + KDV
4 810.19 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 78.42 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 008.49 ₺ + KDV |
| 4 810.19 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 206.79 ₺ + KDV |
| 3 848.15 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.83461 kg |
| Hacim | 0.00833 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Panel |
| Brand | Donaldson BLUE |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 50 |
| Price Type | F |
| Length | 155.6mm |
| Media Brand | Ultra-Web |
| Width | 148mm |
| Height | 223.3mm |















