| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
BOBCAT 15 adet model bulundu | S 450 ST5 S 595 S450 S510 S530 S550 S570 S590 S630 S650 T450 T550 T590 T630 T650 | |
|
HANGCHA 1 adet model bulundu | CPCD 50 | |
|
HYUNDAI 1 adet model bulundu | 80D-9 | |
|
MANITOU 2 adet model bulundu | MI 45 D MI 50 D |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Panel |
| Brand | Donaldson BLUE |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 50 |
| Price Type | F |
| Length | 155.6mm |
| Media Brand | Ultra-Web |
| Width | 148mm |
| Height | 223.3mm |