P766457
HİDROLİK MUHAFAZA
7 997.55 ₺ + KDV
9 597.06 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 156.46 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 997.55 ₺ + KDV |
| 9 597.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 398.04 ₺ + KDV |
| 7 677.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.55 kg |
| Hacim | 0.02974 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 151mm |
| Overall Length | 346mm |
| Outer Diameter | 151mm |
| Inlet Size | 1 1/2 BSP/G |















