K070024
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
10 295.57 ₺ + KDV
12 354.68 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 193.46 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 295.57 ₺ + KDV |
| 12 354.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 236.46 ₺ + KDV |
| 9 883.75 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.431 kg |
| Hacim | 0.02527 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 64mm |
| Overall Length | 346mm |
| Inlet Size | 1 1/2 BSP/G |















