| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 52.65 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 690.78 ₺ + KDV |
| 3 228.94 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 152.62 ₺ + KDV |
| 2 583.14 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.85 kg |
| Hacim | 0.00665 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 222mm |
| Outer Diameter | 85.5mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |