| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 72.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 730.29 ₺ + KDV |
| 4 476.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 984.23 ₺ + KDV |
| 3 581.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.95 kg |
| Hacim | 0.00389 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 28mm |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 223.25mm |
| Outer Diameter | 76.2mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |