| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 71.05 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 631.15 ₺ + KDV |
| 4 357.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 904.92 ₺ + KDV |
| 3 485.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.44 kg |
| Hacim | 0.0017 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 133mm |
| Outer Diameter | 67mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |