| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 79.47 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 061.47 ₺ + KDV |
| 4 873.76 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 249.17 ₺ + KDV |
| 3 899.00 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.5 kg |
| Hacim | 0.0015 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 25mm |
| Overall Length | 132mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |