P553211
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ TWIST&DRAIN
1 227.59 ₺ + KDV
1 473.11 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 24.02 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 227.59 ₺ + KDV |
| 1 473.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 982.07 ₺ + KDV |
| 1 178.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.59874 kg |
| Hacim | 0.0022 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain |
| Media Type | Composite |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR S3201 |
| Length | 219.3mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00Percent |















