| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain |
| Media Type | Composite |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR S3201 |
| Length | 219.3mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00Percent |