P550653
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
1 054.25 ₺ + KDV
1 265.10 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 19.81 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 054.25 ₺ + KDV |
| 1 265.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 843.40 ₺ + KDV |
| 1 012.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.237 kg |
| Hacim | 0.00162 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Length | 187.5mm |
| Outer Diameter | 86.5mm |
| Inner Diameter | 37mm |















