P500063
HAVA FİLTRESİ, PANEL MOTOR
663.10 ₺ + KDV
795.72 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.46 EUR |
| Ürün Fiyatı | 663.10 ₺ + KDV |
| 795.72 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 530.48 ₺ + KDV |
| 636.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.36287 kg |
| Hacim | 0.00239 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Engine |
| Style | Panel |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 281.94mm |
| Width | 168.4mm |
| Height | 34.04mm |















