K070297
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
10 859.51 ₺ + KDV
13 031.41 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 212.45 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 859.51 ₺ + KDV |
| 13 031.41 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 687.61 ₺ + KDV |
| 10 425.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.69 kg |
| Hacim | 0.02188 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 63.5mm |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 346mm |
| Outer Diameter | 149.5mm |
| Inlet Size | 1 1/2 BSP/G |















