K070024
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
9 888.82 ₺ + KDV
11 866.58 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 193.46 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 888.82 ₺ + KDV |
| 11 866.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 911.06 ₺ + KDV |
| 9 493.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.431 kg |
| Hacim | 0.02527 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 64mm |
| Overall Length | 346mm |
| Inlet Size | 1 1/2 BSP/G |















