K051232
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
6 023.22 ₺ + KDV
7 227.86 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 113.18 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 023.22 ₺ + KDV |
| 7 227.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 818.58 ₺ + KDV |
| 5 782.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.736 kg |
| Hacim | 0.0136 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 314mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |















