K051116
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
9 356.81 ₺ + KDV
11 228.17 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 175.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 356.81 ₺ + KDV |
| 11 228.17 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 485.45 ₺ + KDV |
| 8 982.54 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.73 kg |
| Hacim | 0.0128 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 314mm |
| Outer Diameter | 109.6mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |















