P951417
HAVA KURUTUCU, ATOM TİPİ
1 927.56 ₺ + KDV
2 313.07 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 36.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 927.56 ₺ + KDV |
| 2 313.07 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 542.05 ₺ + KDV |
| 1 850.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.34 kg |
| Hacim | 0.00274 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Primary Application | DAF 1391510 |
| Length | 134mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Gasket OD | 110mm |
| Gasket ID | 99mm |















