P171738
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
2 068.91 ₺ + KDV
2 482.69 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.55 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 068.91 ₺ + KDV |
| 2 482.69 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 655.13 ₺ + KDV |
| 1 986.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.273 kg |
| Hacim | 0.00105 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 230mm |
| Outer Diameter | 54mm |
| Inner Diameter | 27.4mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |















