| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
BAUMANN 3 adet model bulundu | GS 50 GS 60 GS 70 | |
|
BOOMIX 5 adet model bulundu | M 429 NUOVO M 429 VECCHIO Z 422 Z 424 Z 522 | |
|
CMC 4 adet model bulundu | SATURNE 4000 SATURNE 4400 SATURNE 4800 SATURNE 5800 | |
|
FANTUZZI 2 adet model bulundu | FDC 200/100 FDG 280 | |
|
FAVRIN 1 adet model bulundu | PLIEUSE | |
|
FINLAY 1 adet model bulundu | C 1540 RS | |
|
IMER 5 adet model bulundu | BOOMIX M 429 NUOVO BOOMIX M 429 VECCHIO BOOMIX Z 422 BOOMIX Z 424 BOOMIX Z 522 | |
|
MANITOU 3 adet model bulundu | MRT 2540 RC MRT 2550 MRT2145 | |
|
MORI 1 adet model bulundu | M41 | |
|
TIM 3 adet model bulundu | SD 1400 SD 1430 TS 2000 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 230mm |
| Outer Diameter | 54mm |
| Inner Diameter | 27.4mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |