| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 43.29 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 212.42 ₺ + KDV |
| 2 654.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 769.93 ₺ + KDV |
| 2 123.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.385 kg |
| Hacim | 0.00096 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 117.6mm |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUS4H |
| Outer Diameter | 78.7mm |
| Inner Diameter | 43.78mm |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Series | FPK04 |
| Efficiency Beta 1000 | 9micron |
| Seal Material | Nitrile |