P164364
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
3 824.84 ₺ + KDV
4 589.81 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 74.84 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 824.84 ₺ + KDV |
| | 4 589.81 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 059.87 ₺ + KDV |
| | 3 671.84 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.344 kg |
| Hacim | 0.0016 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Length | 110.6mm |
| Outer Diameter | 79mm |
| Inner Diameter | 43mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 48mm |
| Gasket ID | 43mm |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Efficiency 50% | 5micron |
| Efficiency Beta 2 | 5micron |
| Efficiency Beta 75 | 16micron |
| Efficiency Beta 20 | 13micron |
| Efficiency Beta 200 | 15micron |
| Efficiency Beta 1000 | 20micron |