| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 42.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 171.02 ₺ + KDV |
| 2 605.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 736.82 ₺ + KDV |
| 2 084.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.33 kg |
| Hacim | 0.00462 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 205.7mm |
| Outer Diameter | 94mm |