| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.93 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 007.42 ₺ + KDV |
| 1 208.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 805.93 ₺ + KDV |
| 967.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.518 kg |
| Hacim | 0.00121 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 146mm |
| Outer Diameter | 80mm |
| Efficiency 99% | 4micron |