| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 10.30 EUR |
| Ürün Fiyatı | 526.40 ₺ + KDV |
| 631.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 421.12 ₺ + KDV |
| 505.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.081 kg |
| Hacim | 0.00068 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 125mm |
| Outer Diameter | 64mm |
| Inner Diameter | 26mm |
| Efficiency 99% | 40micron |