| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
SANDVIK 2 adet model bulundu | LH 307 TORO 300 D |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | Sandvik Loaders |
| Length | 520mm |
| Outer Diameter | 106mm |
| Inner Diameter | 31mm |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 5micron |
| Efficiency Beta 75 | 9micron |
| Bypass Valve | No |
| Efficiency Beta 200 | 10micron |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | NBR |
| Maximum Operating Temperature | 100C |
| Minimum Operating Temperature | -30C |