| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 63.80 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 260.62 ₺ + KDV |
| 3 912.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 608.50 ₺ + KDV |
| 3 130.20 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.46 kg |
| Hacim | 0.00728 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 351mm |
| Outer Diameter | 115mm |
| Inner Diameter | 97mm |