| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 691.30 ₺ + KDV |
| 829.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 553.04 ₺ + KDV |
| 663.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.08165 kg |
| Hacim | 0.00113 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Price Type | FD |
| Length | 273mm |
| Width | 20mm |
| Height | 114mm |