| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
EMD 8 adet model bulundu | ME12F7B ME12G7A ME16F7B ME16G7A ME20F7B ME20G7A ME8F7B ME8G7A | |
|
VOLVO 14 adet model bulundu | A 20 C 6X6 A 25 C 4X4/6X6 EC 130 C EC 150 C EC 200 EC 230 B EC 450 EC 650 EW 130 C EW 150 C EW 200 EW 230 B L120C L90C |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-on |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Length | 199.89mm |
| Outer Diameter | 91.69mm |
| Gasket OD | 71.5mm |
| Gasket ID | 61.5mm |
| Efficiency 90% | 10micron |
| Efficiency Nominal (MICRON) | 30micron |