P583308
BULK FUEL FILTER, DISPENSER SPIN-ON
2 601.57 ₺ + KDV
3 121.88 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 50.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 601.57 ₺ + KDV |
| 3 121.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 081.26 ₺ + KDV |
| 2 497.51 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.39253 kg |
| Hacim | 0.00438 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-on |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Price Type | FH |
| Length | 270.8mm |
| Outer Diameter | 128mm |
| Gasket OD | 128mm |
| Gasket ID | 120.9mm |
| Efficiency 90% | 30micron |















