K030262
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
812.77 ₺ + KDV
975.32 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.93 EUR |
| Ürün Fiyatı | 812.77 ₺ + KDV |
| 975.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 650.21 ₺ + KDV |
| 780.25 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.21 kg |
| Hacim | 0.00064 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 161mm |
| Outer Diameter | 90mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |
| Outlet Size | 1/2 BSP/G |
| Width | 116mm |
| Efficiency Beta 2 | 10micron |
| Efficiency Beta 75 | 30micron |















