| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.17 EUR |
| Ürün Fiyatı | 807.32 ₺ + KDV |
| 968.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 645.85 ₺ + KDV |
| 775.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.16 kg |
| Hacim | 0.0017 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 152.5mm |
| Outer Diameter | 89mm |
| Inner Diameter | 14mm |