P959094
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
12 628.62 ₺ + KDV
15 154.34 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 247.06 EUR |
| Ürün Fiyatı | 12 628.62 ₺ + KDV |
| 15 154.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 10 102.90 ₺ + KDV |
| 12 123.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.076 kg |
| Hacim | 0.0308 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 520mm |
| Outer Diameter | 155.6mm |
| Inner Diameter | 93mm |
| Efficiency Beta 75 | 20micron |















