| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 187.35 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 970.41 ₺ + KDV |
| 11 964.49 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 976.33 ₺ + KDV |
| 9 571.60 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.43335 kg |
| Hacim | 0.0028 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Length | 309mm |
| Outer Diameter | 95.5mm |
| Inner Diameter | 68.6mm |
| Collapse Burst | 30bar |