| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 57.20 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 923.31 ₺ + KDV |
| 3 507.97 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 338.65 ₺ + KDV |
| 2 806.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.63 kg |
| Hacim | 0.00472 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 138mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 126.5mm |
| Inner Diameter | 61.5mm |
| Efficiency Beta 1000 | 150micron |