| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 36.98 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 889.93 ₺ + KDV |
| 2 267.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 511.95 ₺ + KDV |
| 1 814.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.28576 kg |
| Hacim | 0.00271 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | FD |
| Length | 285.4mm |
| Width | 108mm |
| Height | 42mm |