P958442
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
3 465.08 ₺ + KDV
4 158.10 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 67.19 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 465.08 ₺ + KDV |
| 4 158.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 772.07 ₺ + KDV |
| 3 326.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.292 kg |
| Hacim | 0.00645 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 220mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 75 | 90micron |















