| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 13 adet model bulundu | 950 M 950GC 950K 962 M 962K 966 K XE 966K 966M 966MXE 972K 972M 980K 980M |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 372.5mm |
| Width | 97mm |
| Height | 37mm |