| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 34.19 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 819.53 ₺ + KDV |
| 2 183.44 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 455.62 ₺ + KDV |
| 1 746.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.7 kg |
| Hacim | 0.004 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 249mm |
| Outer Diameter | 114mm |
| Inner Diameter | 63mm |