| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 97.84 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 206.86 ₺ + KDV |
| 6 248.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 165.49 ₺ + KDV |
| 4 998.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.518 kg |
| Hacim | 0.012 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Overall Length | 440mm |
| Length | 400mm |
| Outer Diameter | 135.5mm |
| Inner Diameter | 117mm |