| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 95.68 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 889.91 ₺ + KDV |
| 5 867.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 911.93 ₺ + KDV |
| 4 694.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.958 kg |
| Hacim | 0.00459 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 359mm |
| Price Type | FH |
| Length | 305mm |
| Outer Diameter | 119.5mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 200 | 12micron |
| Efficiency Beta 1000 | 14micron |