P582197
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
3 962.31 ₺ + KDV
4 754.77 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 77.66 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 962.31 ₺ + KDV |
| 4 754.77 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 169.85 ₺ + KDV |
| 3 803.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.65317 kg |
| Hacim | 0.00353 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | FH |
| Length | 264.4mm |
| Outer Diameter | 85.9mm |
| Bypass Valve Setting LR | 1.72bar |
| Efficiency Beta 1000 | 10micron |















