| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.78 EUR |
| Ürün Fiyatı | 999.44 ₺ + KDV |
| 1 199.33 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 799.55 ₺ + KDV |
| 959.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.13835 kg |
| Hacim | 0.00174 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 188.9mm |
| Outer Diameter | 74.2mm |
| Inner Diameter | 25.4mm |
| Gasket ID | 27mm |