| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
KOMATSU 16 adet model bulundu | D 375 A-8 WA 150-5 PZ WA 150-5H PZ WA 200-5H WA 200-6 PZ WA 200-8E0 WA 250-5 H WA 250-5 PZ WA 250-6 PZ WA 270-7 WA 270-8 WA 320-5H WA 320-6 PZ WA 320-7 WA 320-8 WA150-5 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Primary Application | KOMATSU 4181834160 |
| Length | 155mm |
| Outer Diameter | 82.5mm |
| Collapse Burst | 6.86bar |
| Efficiency Beta 2 | 17micron |
| Efficiency Beta 75 | 35micron |
| Efficiency Beta 20 | 30micron |