| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 203.87 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 419.16 ₺ + KDV |
| 12 502.99 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 335.33 ₺ + KDV |
| 10 002.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.88938 kg |
| Hacim | 0.04315 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | FD |
| Length | 331.7mm |
| Flow Direction | Straight |
| Media Brand | PowerCore |
| Width | 205mm |
| Height | 284.6mm |