| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
AEBI 1 adet model bulundu | TP48P | |
|
AMMANN 1 adet model bulundu | RAMMAX 1585 | |
|
ATLAS 3 adet model bulundu | 125.2 A2 165-2 TLC 125-2 | |
|
BOSCHUNG 2 adet model bulundu | SNOW BOOSTER SNOW BOOSTER B6 | |
|
CARUELLE 1 adet model bulundu | OLYMPIA 400 | |
|
CATERPILLAR 18 adet model bulundu | 317 L M312 M313C M313D M315 M315C M315D M316C M316D M318 M318C M318D M320 M322C M322D M325C M325D M330D | |
|
DEUTZ 1 adet model bulundu | 120 AGROTRON K | |
|
DOPPSTADT 1 adet model bulundu | TRAC 160 | |
|
GREMO 2 adet model bulundu | 1050 F FORWARD 1350 VT | |
|
GUARNERO 2 adet model bulundu | SPX 1000 SPX 2000 | |
|
JENSEN 1 adet model bulundu | A 425 DI | |
|
MATHIEU YNO 4 adet model bulundu | RAVO 530 EURO III RAVO 530 EURO V RAVO 540 STH EURO V RAVO 560 EURO V | |
|
MATROT 5 adet model bulundu | M 41 H MAGISTER XENON 4300 XENON 5200 XENON III | |
|
PALFINGER 3 adet model bulundu | P 200 AXE P 200 TXE P 200 TXE E6 | |
|
RAMMAX 8 adet model bulundu | RW 1404 HF/HFK RW 1503-CI RW 1504 HF/HFK RW 1505-CI RW 1515 RW 1515-M RW 1585 RX 1510 CI | |
|
RANSOMES 5 adet model bulundu | COMMANDER 3500 DX COMMANDER 3510 DX FAIRWAY 300 PARKWAY 225 PARKWAY 300 | |
|
SCHAFFER 12 adet model bulundu | 8082 8100 8100 D 8110 860 870 T 870 TD 870 TDS 870 TS 900 T 9100 Z 930 T | |
|
SCHMIDT 1 adet model bulundu | GALEOX | |
|
TIME 1 adet model bulundu | VAT 60 NE/N | |
|
TOS 1 adet model bulundu | DIVERS | |
|
WULFF 1 adet model bulundu | 2000 | |
|
ZETOR 6 adet model bulundu | 100 GP PROXIMA 110 GP PROXIMA 80 CL PROXIMA 80 GP PROXIMA 80 HS PROXIMA 90 GP PROXIMA |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Overall Length | 104mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 45.5mm |
| Inner Diameter | 20.5mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 200 | 20micron |
| Efficiency Beta 1000 | 22micron |