| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 115.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 915.11 ₺ + KDV |
| 7 098.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 732.09 ₺ + KDV |
| 5 678.51 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.5544 kg |
| Hacim | 0.00266 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Primary Application | Breather CCV |
| Outer Diameter | 185mm |
| Inner Diameter | 79.5mm |
| Height | 56.6mm |